تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
4

همزمان با ششمین روز از چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن

  • کد خبر : 6367
  • 14 آذر 1402 - 19:17
همزمان با ششمین روز از چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن

رقابت ۳۲ راه یافته به بخش آوایی آغاز شد: رقابت ۳۲ راه یافته برادر و خواهر به بخش آوایی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با ششمین روز از این دوره مسابقات در بخش خواهران و برادران آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری پارتیان امروز، به نقل از ستاد خبری چهل و […]

رقابت ۳۲ راه یافته به بخش آوایی آغاز شد:

رقابت ۳۲ راه یافته برادر و خواهر به بخش آوایی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با ششمین روز از این دوره مسابقات در بخش خواهران و برادران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری پارتیان امروز، به نقل از ستاد خبری چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن کریم در بجنورد، همزمان با ششمین روز از این دوره از مسابقات، رقابت ۳۲ راه یافته خواهر و برادر در بخش آوایی در مجتمع اقامتی داریوش و کمپ پتروشمی بجنورد آغاز شد. بر اساس این گزارش، در بخش برادران راه یافتگان از استان های اصفهان، قم، خراسان رضوی، مرکزی، تهران، گلستان، مازندران در رشته های در رشته های ترتیل، حفظ ۲۰ جزء، قرائت و حفظ کل رقابت می کنند. این گزارش حاکی است، در بخش خواهران نیز در رشته ترتیل، حفظ ۲۰ جزء و قرائت تحقیق نیز ۱۱ شرکت کننده از استانهای خوزستان، لرستان، اردبیل، خراسان رضوی، مرکزی، گیلان، سمنان، مازندران و ‌فارس با یکدیگر رقابت خواهند کرد. بر این اساس، در بخش قرائت و حفظ برادران ۱۴ داور در بخش های تجوید، وقف و ابتدا، صحت حفظ ، صوت، لحن و حفظ استقامتی به بررسی می پردازند که «عباس امام جمعه» و«محمد رضا پورزرگری»، در بخش تجوید، «سید محمد جواد سادات فاطمی و دکتر «سید احمد میریان آکنده» در بخش وقف و ابتدا، «رسول آزمایش کندرود» و «رضا دیانت» در بخش صحت حفظ، «احمد ابوالقاسمی» و «حامد ولی زاده» در بخش صوت، «رضا محمدپورنیارق» و «عباس هاشمی» در بخش لحن و «محمد مهدی بحر العلوم» و «مهدی حسنی» در بخش حفظ استقامتی در کنار «غلامرضا شاه میوه اصفهانی» به عنوان رئیس هیئت داوران این بخش و «مرتضی مختاری» به عنوان ناظر فنی اجرای راه یافتگان به این بخش را مورد ارزیابی قرار می دهند. این گزارش حاکی است، ‌در بخش خواهران نیز «ایمان صحاف» به عنوان رئیس هئیت داوران و «مرضیه دیانی» ناظر فنی مسابقات در کنار « اعظم تشیعی فرد » و « زهره صالحی» در بخش تجوید، «ملیحه اسحاق نژاد» و« خدیجه بیرانوند» در بخش صوت و « ناهید سلطانی» و «صدیقه بارانی » در بخش لحن ، «مریم خطیب» و «فهیمه گلپایگانی» در بخش بخش وقف و ابتدا، «زهرا صریحی نژاد» و «مریم سعیدی» در بخش حسن حفظ، «مریم عادل نیا» و «نجمه شبانی » در بخش حفظ استقامتی، «اکرم غلامی» و « اعظم بنی فاطمی» در بخش هماهنگی و حسن اجرا، اجراهای راه یافتگان به این دوره از مسابقات را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. گفتنی است، چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از نهم ماه جاری در شهر بجنورد آغاز شده است، روز یکشنبه با معرفی برترین های بخش نغمات دینی در محل سالن اجتماعات مجتمع اقامتی داریوش به کار خود پایان داد و راه یافتگان به بخش آوایی از سیزدهم ماه جاری رقابت خود را آغاز کردند و این دوره از مسابقات هجدهم ماه جاری نیز با معرفی بر ترین ها به کار خود پایان خواهد داد.

 
لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=6367

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰