تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
7

اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در بجنورد / مردم در مصرف بنزین صرفه جویی کنند ،صرفه جویی در مصرف بنزین با استفاده از سی. ان. جی

  • کد خبر : 2426
  • 03 شهریور 1401 - 14:18
اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در بجنورد / مردم در مصرف بنزین صرفه جویی کنند ،صرفه جویی در مصرف بنزین با استفاده از سی. ان. جی
پارتیان امروز- مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: طرح مدیریت مصرف بنزین از امروز-پنجشنبه در مرکز استان آغاز شد و امید میرود مردم با آن همکاری کنند.

به گزارش پارتیان امروز،  مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: طرح مدیریت مصرف بنزین از امروز-پنجشنبه در مرکز استان آغاز شد و امید میرود مردم با آن همکاری کنند.
مجتبی شکوری اظهار داشت: در این طرح جایگاه های عرضه بنزین در مرکز استان درشبانه روز ۲ ساعت تعطیل می شوند و خدمات رسانی ندارند.
وی با بیان اینکه در این طرح به دنبال هستیم تا میزان مصرف بنزین مدیریت شده و کاهش یابد افزود: ساعت تعطیلی جایگاه های عرضه بنزین مشخص و به مالکان اعلام شده است.
وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود این طرح تا پایان شهریورماه تداوم داشته باشد.وانتظارمی رود شهروندان گرامی همکاری لازم راداشته باشند
مردم در مصرف بنزین صرفه جویی کنند ،صرفه جویی در مصرف بنزین با استفاده از سی. ان. جی
مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: با توجه به افزایش چشمگیر مصرف بنزین در استان، مردم در مصرف این فرآورده صرفه جویی کنند، توصیه می شود، شهروندانی که خودروی دوگانه سوز دارند در مصرف بنزین صرفه جویی کرده و از سوخت جایگزین cng استفاده کنند. شکوری اظهار داشت: میزان مصرف بنزین در مردادماه امسال نسبت به مردادماه پارسال ۴۰ درصد افزایش دارد و با این روند احتمال افزایش مصرف درروزهای آتی بیشتر خواهدشد
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده اکنون کمبودی در تامین و عرضه بنزین در جایگاه های سوخت استان وجود ندارد و مخازن در این مکان ها پر است.
مجتبی شکوری مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی اظهار داشت که نظر به افزایش ۴۰ درصدی مصرف بنزین بدلیل افزایش مسافرتهای تابستانی ، مصرف بنزین استان به اندکی بیش از سهمیه بنزین استان تجاوز نموده است که با یک برنامه ریزی تعطیلی متناوب ۱۰ درصدی جایگاه های سوخت بدون هیچگونه کمبودی ، از این شرایط پیک مصرف تابستانی عبور خواهیم کرد. بنابراین به شهروندان و زائرین محترم استان این اطمینان داده خواهد شدکه همواره حدود ۹۰% مجاری عرضه بنزین در استان در مدارفعالیت خواهند بود.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=2426

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰