تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
5
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌شمالی در جلسه شورای اطلاع رسانی:

الزام پیوست رسانه ای برای پروژه های عمرانی و ملی

  • کد خبر : 3634
  • 22 اسفند 1401 - 22:18
الزام پیوست رسانه ای برای پروژه های عمرانی و ملی
پارتیان امروز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی صبح امروز در شورای اطلاع رسانی استان گفت : پیوست رسانه ای برای پروژه های عمرانی و ملی استان امری ضروری است زیرا با این پیوست شاهد همراهی ، مشارکت و مطالبه گری مردم خواهیم بود

به گزارش پارتیان امروز ؛ حسن ناهیدی یکی از راه های پاسخ دادن دستگاه های اجرایی را اطلاع رسانی به مردم دانست و افزود : با اطلاع رسانی های به موقع همراهی مردم سرعت پروژه ها را بیشتر خواهد کرد و میزان تعامل با مردم هم افزایش می یابد .
وی خاطرنشان کرد: دولت دنبال بهره وری و به اشتراک گذاشتن منافع با مردم است لذا دستگاه های اجرایی با شناسایی پروژه های نیمه تمام می توانند آن را به مردم واگذار نمایند.
ناهیدی در خصوص آسیب های مواد مخدر و نقش مهم اطلاع رسانی در این حوزه نیز گفت : تخصیص اعتبار به ماده ۱۵ و ۱۶ ، اجرای طرح یاریگران زندگی ، بازرسی در ورودی های استان از مهم ترین اقدامات است که انعکاس آن توسط صدا و سیما و رسانه ها موجب فرهنگ سازی خواهد شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌شمالی در ارتباط با بدحالی اخیر دانش آموزان مدارس نیز گفت : این موضوع کنترل و مدیریت شده و خوشبختانه تاکنون گزارش دیگری اعلام نشداست.

 

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3634

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰