تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
3
در اجلاس سراسری نماز دانش آموزی بجنورد

ام التعلیم در آموزش و پرورش توجه به نماز اول وقت است

  • کد خبر : 1238
  • 10 بهمن 1400 - 7:37
ام التعلیم در آموزش و پرورش توجه به نماز اول وقت است
پارتیان امروز- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی در اجلاس سراسری نماز دانش آموزی بجنورد گفت : ام التعلیم در آموزش و پرورش توجه به نماز اول وقت است.

به گزارش پارتیان امروز ، محمد عقیقی با اشاره به این اجلاس مهم در مرکز استان و تقارن آن با ایام دهه فجرانقلاب و ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزار کننده این محفل گفت: اگر انقلاب پیروز شد، اگر امام راحل کلامشان تاثیر داشت،اگر ملت ضد استکبار شدند تنها یک علت داشت آن هم توجه به نماز اول وقت بود زیرا نماز اول وقت برکت می آورد، برکتی از جنس نور و طلب فیض الله.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی عنوان کرد:ام التعلیم در آموزش و پرورش توجه به نماز اول وقت است، اگر عاقبت بخیری و سعادت در تعلیم و تربیت برای دانش آموزان مان میخواهیم باید به نماز؛ آن هم اول وقت در کلیه مدارس و ادارات خود توجه کنیم.

عقیقی تاکید کرد: نماز، عامل اصلی کاهش آسییب های اجتماعی بیین دانش آموزان و هم، مولد اصلی در رهایی روح دانش آموزانمان از فتنه های مجازی و حقیقی دشمنان می باشد پس نماز اول وقت باید مثل همیشه پرقدرت و با ایده سازی نو در دستور کار متولیان ادارات آموزش و پرورش قرار بگیرد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=1238

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰