تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
8

ایجاد پست دستیار امر مردمی‌سازی به دستگاه‌های اجرایی در قالب بخشنامه ابلاغ می‌شود

  • کد خبر : 2090
  • 03 مرداد 1401 - 17:40
ایجاد پست دستیار امر مردمی‌سازی به دستگاه‌های اجرایی در قالب بخشنامه ابلاغ می‌شود
پارتیان امروز-رئیس سازمان اداری استخدامی کشور از ابلاغ بخشنامه پست دستیار امر مردمی‌سازی به دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

به گزارش پارتیان امروز به نقل از  شناسنامه قانون، میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور در حاشیه بازدید از رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران،‌ درباره اقدامات دولت در امر مردمی‌سازی از حوزه اداری استخدامی،‌ اظهار داشت: دستیاران و مشاورین مردمی‌سازی در همه دستگاه‌های اجرایی از فردا بخشنامه خواهد شد که این بخش در تمامی دستگاه‌ها حضور فعال داشته باشند

وی افزود: اساس این کار به این علت است که یک مرجع برای رسیدگی به ارتباط با بخشهای مردمی و جهادی وجود داشته باشد چون نظام اداری اقتضائات خود را دارد و ما می‌خواهیم بین دیوان‌سالاری و بخش‌های مردمی پل ارتباطی برقرار کنیم. البته نباید این بخش خیلی اداری شود و باید در همان فضای مردمی و جهادی باقی بماند.

رئیس سازمان اداری استخدامی کشور تصریح کرد: انتصاب این بخش‌ها هم با هماهنگی دستیار مردمی‌سازی رئیس جمهور انجام خواهد گرفت.

لطیفی از بخشنامه ای به سازمان های اجرایی خبرداد و گفت: در این بخشنامه همه سازمان های اجرایی باید یکی از پست های مشاورین خود را تحت عنوان دستیار مردمی‌سازی تعیین کنند که در فرمانداری ها بانوان همراه مردمی سازی هم تراز با رییس اداره است و که این شبکه تحت نظر احمد عبودتیان دستیار مردمی سازی رییس جمهور و دولت است که در سراسر کشور این شبکه ایجاد شود تا راهی برای ایده و سخن مردم به دولت باز شود.

وی با اشاره به جوانی و انقلابی بودن بچه های جهادگر گفت: از این پس فردی در ادارات حضور دارند و مستقیما حرف های آنها را میشنود، دسته بندی و پیگیری از دولت می کند.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=2090

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰