تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
5

با خرید ۱۳۸ دستگاه آسانسور برای ۲۱ پروژه مسکن مهر خراسان شمالی صورت گرفت؛

  • کد خبر : 7569
  • 21 خرداد 1403 - 11:18
با خرید ۱۳۸ دستگاه آسانسور برای ۲۱ پروژه مسکن مهر خراسان شمالی صورت گرفت؛
با خرید 138 دستگاه آسانسور برای 21 پروژه مسکن مهر خراسان شمالی صورت گرفت؛ گامی مهم برای خدمات رسانی به ساکنان مسکن مهر در استان

به گزارش پارتیان امروز ، با خرید ملزومات ۱۳۸ دستگاه آسانسور برای ۲۱ پروژه مسکن مهر خراسان شمالی، گامی مهم برای خدمات رسانی به ساکنان مسکن مهر در استان برداشته شد.

کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن خراسان شمالی که برای پیگیری و به سرانجام رساندن این اقدام مهم در تهران حضور داشت، عصر دیروز در گفت و گو با خبرنگار ما جزئیات این خبر خوشحال کننده را اعلام کرد.

«قاسم جغتایی» گفت: در سال ۱۴۰۰ با دستور رئیس جمهور شهید، مقرر شد تمامی عملیات باقی مانده پروژه های مسکن مهر کشور که از سال ۱۳۸۶ به بعد احداث شده بودند توسط وزارت راه و شهرسازی به عنوان تأمین کننده هزینه ها و بنیاد مسکن کشور به عنوان کارگزار به اتمام برسد.

وی افزود: در همین راستا به همت ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن خراسان شمالی مقرر شد ۱۳۸ دستگاه آسانسور در ۲۱ پروژه مسکن مهر شهرهای بجنورد(۱۱۳ دستگاه)، اسفراین(۱۳ دستگاه)، شیروان(۷ دستگاه) و گرمه(۵ دستگاه) نصب شود.

«جغتایی» تصریح کرد: با پیگیری بنیاد مسکن خراسان شمالی، خرید موتور، کابین و سایر ملزومات تمامی آسانسورهای یاد شده انجام شد و طی یک ماه آینده به منظور نصب در پروژه های شناسایی شده به استان حمل خواهند شد.

کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن خراسان شمالی یادآور شد: هزینه این کار از محل صندوق ملی مسکن تأمین شده و بنیاد مسکن استان، متولی خرید، نصب و راه اندازی آسانسورهاست.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۶۲۰ خانوار در خراسان شمالی از این آسانسورها بهره مند خواهند شد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=7569

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰