تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
7

تاکید مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی بر نظارت بر موسسات در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی

  • کد خبر : 1451
  • 01 اردیبهشت 1401 - 18:13
تاکید مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی بر نظارت بر موسسات در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی
پارتیان امروز- مدیر کل بیمه سلامت خراسان بر انجام نظارتهای میدانی و غیر حضوری موسسات تشخیصی درمانی در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی در استان خراسان شمالی تاکید کرد.

به گزارش پارتیان امروز ، دکتر محسن رعنائی در حاشیه نشست مدیران کل استانی با مدیر عامل ، معاونین و روسای ادارات کل سازمان بیمه سلامت ایران در موضوع پیشرفت های برنامه نسخه نویسی و نسخه پیچی ضمن تشکر از پاسخ دهی به موقع کارشناسان نظارت ،  اسناد پزشکی، حوزه فن آوری اطلاعات و سایر حوزه ها در اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی به موسسات طرف قرارداد اظهارداشت : نظارت درست ، به موقع و کارشناسی شده از طریق سامانه ها و میدانی نقش مهمی در رضایت بیمه شدگان معزز از ارائه خدمات الکترونیکی دارد.

وی نظارت بر نحوه ارائه خدمت مراکز تشخیصی درمانی ، نظارت بر پذیرش آزاد بیمه شدگان در مراکز تشخیصی و درمانی ، نظارت بر استفاده افراد نامعتبر از کد کاربریها را از اهم موارد نیازمند نظارت اعلام کرد و گفت : نظارت بر عملکرد موسسات درمانی در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی برای ارائه خدمت مطلوب به بیمه شدگان بسیار حائز اهمیت است .

خراسان شمالی ۳۹۰ موسسه درمانی طرف قرارداد دارد که ۱۰۰ درصد این موسسات در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی با بیمه سلامت قرارداد همکاری دارند و در حال حاضر ۱۰۰ درصد نسخ در خراسان شمالی توسط این موسسات نسخه نویسی و نسخه پیچی می شود.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=1451

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰