تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
4
مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی:

تداوم خدمت رسانی به بیمه شدگان در ایام دورکاری

  • کد خبر : 3187
  • 24 دی 1401 - 18:33
تداوم خدمت رسانی به بیمه شدگان در ایام دورکاری
پارتیان امروز- در راستای دورکاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان به علت افت شدید دما و نظر به مصوبه کارگروه هماهنگی و تامین سوخت زمستانی استان و دستور استاندار، در اداره کل بیمه سلامت , خدمت رسانی به بیمه شدگان و ارتباط با ارائه دهندگان خدمات از طریق یک واحد کشیک و همچنین دورکاری تداوم دارد.

به گزارش پارتیان امروز ، مدیرکل بیمه سلامت، دکتر محسن رعنائی گفت: در راستای دورکاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان به علت افت شدید دما و نظر به مصوبه کارگروه هماهنگی و تامین سوخت زمستانی استان و دستور استاندار، در اداره کل بیمه سلامت , خدمت رسانی به بیمه شدگان و ارتباط با ارائه دهندگان خدمات از طریق یک واحد کشیک و همچنین دورکاری تداوم دارد.

دکتر محسن رعنائی افزود: بیمه شدگان در مدت تعطیلی اداره کل برای دریافت خدمات بیمه گری شامل صدور و تمدید بیمه نامه می توانند به دفاتر پیشخوان طرف قرار داد بیمه سلامت مراجعه نمایند و خدمت رسانی بیمه ای از طریق این دفاتر برقرار می باشد.

 

وی اظهار داشت: بیمه شدگان بیمه سلامت برای دریافت تاییدیه دارو و سایر خدمات دارویی و بیمارستانی نیز نگران نباشند زیرا کارشناسان بیمه سلامت در بجنورد ، مرکز استان و شهرستانهای استان به صورت غیرحضوری با داروخانه های طرف قرارداد و موسسات درمانی در ارتباط هستند و خدمت رسانی به این عزیزان تداوم دارد.

 

دکتر محسن رعنائی همچنین از فعالیت شبانه روزی سامانه تلفن گویای ۱۶۶۶ برای پاسخگویی به سوالات احتمالی ، نظریات و شکایات  خبر داد و گفت: این سامانه تلفن گویا نیز در تمامی ایام به صورت ۲۴ ساعته ، آماده خدمت رسانی به هم استانی های عزیز و ارائه دهندگان خدمات می باشد.

 

۷۰ درصد جمعیت خراسان شمالی تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3187

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰