تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
6
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد از رسانه های جدار مرزی

  • کد خبر : 1791
  • 01 تیر 1401 - 22:53
حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد از رسانه های جدار مرزی
پارتیان امروز- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با مدیران رسانه های استان از آمادگی حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه های جدار مرزی خبر داد.

به گزارش پارتیان امروز، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با مدیران رسانه های استان از آمادگی حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه های جدار مرزی خبر داد.

فرشاد مهدی پور گفت: با توجه به اینکه خراسان شمالی از رسانه های جدار مرزی است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی دارد تا از رسانه های این استان که در جنگ رسانه ای و نرم که کشور درگیر آن است و به مسایل مرزی خودش فعالانه عمل نماید حمایت نماید.

وی با اشاره به امنیت شغلی خبرنگاران گفت: امنیت شغلی مطالبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیران رسانه ها بوده و اگر یک مدیر رسانه ای وارد کار رسانه ای شده تعهد کرده و از شروط ضمن عقد مدیران رسانه ای بوده است که رسانه خود را تامین مالی تامین نماید.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص پرداختی های متفاوت خبرنگاران رسانه های سراسری اظهار کرد:  اگر رسانه ای پرداختی های متفاوتی در تهران با دیگر استانها برای خبرنگاران خود دارد و خبرنگار خود را بیمه نکرده است ما از آن رسانه حمایت نخواهیم کرد.

مهدی پور  با اشاره به وظیفه حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه ها گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصدی گر رسانه ها نیست و بر اساس شرایط کمی و خصوصا کیفی از رسانه های دارای شرایط حمایت می نماید.

وی با اشاره به اهمیت آموزش، آموزش را راه ارتقای هر رسانه دانست و افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای وظایف خود آمادگی برگزاری دوره های آموزش عمومی و حرفه ای برای رسانه های خراسان شمالی را دارد.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تربیت نیروی انسانی زبده در حوزه رسانه، نیروی انسانی آموزش دیده و زبده را از عوامل موثر جذب اعتبارات و سرمایه دانست و تربیت نیرو را از اولویت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان نمود.

وی با اشاره به حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جشنواره ها اظهار داشت: جشنواره ها می توانند پویایی، رشد و طراوات را در  رسانه ها  ایجاد نمایند.

مهدی پور با تاکید بر حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جشنواره ها ، از مدیران رسانه های خراسان شمالی خواست در خصوص برگزاری جشنواره منطقه ای و یا استانی برنامه ریزی نمایند.

 

 

 

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=1791

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰