تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2
استاندار خراسان شمالی:

خراسان شمالی باید مقصد مسافر باشد نه معبر مسافر

  • کد خبر : 3508
  • 02 اسفند 1401 - 20:19
خراسان شمالی باید مقصد مسافر باشد نه معبر مسافر
پارتیان امروز - دکتر حسین نژاد با تاکید بر اینکه شناساندن نقاط قوت گردشگری ضروری است، خاطرنشان کرد:  در سفرهای نوروزی ، استان ما نباید معبر باشد.

به گزارش پارتیان امروز ؛ استاندار خراسان شمالی صبح امروز در اولین گردهمایی راهنمایان گردشگری گفت : تربیت راهنمایان گردشگری می تواند در تقویت گردشگری استان اقدام موثری باشدلذا در این راه نباید فقط به اعتبارات دولتی اکتفا کرد بلکه نقش بخش خصوصی بسیار مهم تلقی می شود.

دکتر محمدرضا حسین نژاد با بیان اینکه فن بیان و نوع مطالعه راهنمایان گردشگری بسیار مهم است ، افزود:این فن بیان می تواند به گونه ای باشد که فضای تاریخی در ذهن گردشگران ماندگار شود.
وی گفت: راهنمایان گردشگری باید تسلط کافی و مهارت کافی در حوزه های مختلف کار خود داشته باشند.
دکتر حسین نژاد با تاکید بر اینکه شناساندن نقاط قوت گردشگری ضروری است، خاطرنشان کرد:  در سفرهای نوروزی ، استان ما نباید معبر باشد بنابراین برای تبدیل شدن به مقصد تنها نباید به ارسال پیامک برای مسافران بسنده کرد بلکه قبل از ورود مسافران به استان در قالب ارائه بروشورهای مختلف نقاط مختلف استان معرفی شود .
وی گفت: جاذبه های گردشگری به مسافران شناسانده شود و در گام های بعدی برای امنیت ، موضوعات رفاهی و بهداشتی مسافران نیز تدابیر لازم اتخاذ شود.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3508

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰