تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
1

رئیس کمیته مدعوین چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن

  • کد خبر : 6363
  • 14 آذر 1402 - 19:18
رئیس کمیته مدعوین چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن

استبقال گسترده مردم از این رویداد به برکت قران کریم میسر شد: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی و رئیس کمیته مدعوین در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان، استقبال گسترده مردم از این رویداد ملی را به برکت قرآن کریم دانست و بزرگترین دستاورد را چشیدن […]

استبقال گسترده مردم از این رویداد به برکت قران کریم میسر شد:

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی و رئیس کمیته مدعوین در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان، استقبال گسترده مردم از این رویداد ملی را به برکت قرآن کریم دانست و بزرگترین دستاورد را چشیدن شیرینی تلاوت های قرآن کریم از سوی مردم و جذب شدن به این کتاب آسمانی بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری پارتیان امروز، حجت الاسلام «علی پرهیزکار»، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان شمالی با اشاره به این که اولین قدم در زمینه ترویج قرآنی در قالب ارتباط گیری با تمام قرآنیان در بستر فضای مجازی صورت گرفته که علاوه بر ایجاد ارتباط قوی، دوره ارتقاء برای قاریان برگزار و با حضور در محافل قرآنی این ارتباط گسترده تر شد، تصریح کرد: اقدام بعدی شناسایی جامعه هدف و اقشار مختلف جامعه بود تا اطلاع رسانی رویداد های قرآنی به خوبی انجام گیرد. حجت الاسلام «پرهیزکار» اضافه کرد: جامعه هدف ما از بین اهل تسنن، دانشجویان، بسیجیان، خادمیاران رضوی و حتی دانش آموزان در بستر فضای شاد بوده که با رصدی که صورت گرفته امروز شاهد استقبال گسترده از این رویداد بزرگ قرآنی هستیم. معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان شمالی و رئیس کمیته مدعوین این دوره از مسابقات قران کریم ادامه داد: رسانه ها، فضا سازی محیطی همچنین نمایشگاه، غرفه کودک و … هم در این استقبال گسترده تاثیر گذار بوده است. وی با اشاره به اینکه استقبال گسترده مردم به برکت و نورانیت قرآن کریم بوده است، اظهار کرد: بزرگترین دستاورد ما این است که مردم شیرینی تلاوت قرآن کریم را بچشند، درک کنند و جذب این کتاب آسمانی شوند. گفتنی است، چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از نهم ماه جاری در شهر بجنورد،در۲ بخش نغمات دینی و آوایی و با رقابت ۳۵۶ شرکت کننده آغاز شده است، تا هجدهم ماه جاری در بخش های آوایی انفرادی شامل حفظ (کل و ۲۰ جزء) قرآن کریم، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=6363

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰