تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
5
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی

رسانه ها نقش اساسی در فرهنگ سازی جامعه دارند/کسب رتبه دوم کشوری خراسان شمالی در افزایش نرخ ازدواج

  • کد خبر : 3998
  • 18 اردیبهشت 1402 - 0:31
رسانه ها نقش اساسی در فرهنگ سازی جامعه دارند/کسب رتبه دوم کشوری خراسان شمالی در افزایش نرخ ازدواج
پارتیان امروز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی رسانه ها نقش اساسی در فرهنگ سازی جامعه دارند و رسانه باید بر مبنای نیازهای مخاطب تولید محتوی نماید.

به گزارش پارتیان امروز ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی  استانداری خراسان شمالی در بیست و پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: رسانه ها نقش اساسی در فرهنگ سازی جامعه دارند و رسانه باید بر مبنای نیازهای مخاطب تولید محتوی نماید.

حسن ناهیدی رفع موضوعات مهم مبهم را موجب اعتماد متقابل مردم و دولت بیان نمود و افزود: موضوعات مبهم را رفع مبهم نماییم چرا که شایعه در جایی ساخته می شود که موضوع مهمی مبهم واقع شود

اعتماد متقابل اندوخته هر کشوری است.

وی اظهار داشت: اطلاع رسانی به مردم منجر به اعتماد متقابل می شود و اعتماد متقابل بین مردم و دولت موجب همبستگی و همبستگی نیز موجب تولید سرمایه اجتماعی و سرمایه اجتماعی مهمترین دستاورد هر دولتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اطلاع رسانی دقیق به مردم را موجب همراهی و مشارکت مردم با مسئولین و پروژه ها و دولت بیان نمود.

کسب رتبه دوم کشوری خراسان شمالی در افزایش نرخ ازدواج

ناهیدی با اشاره به ارتقای بام و صفی آباد به شهرستان گفت: تعداد شهرستان های استان از ۸ به ۹ شهرستان افزایش پیدا  نمود و از مدیران دستگاههای دولتی و اجرایی  خواست که این ارتقا مختص به تغییر تابلو نبوده و سهم هر شهرستان به صورت کافی و از هر برنامه ای داده و سعی شود توسعه در شهرستان تازه تاسیس بام و صفی آباد ایجاد شود.

وی از رشد ۴۲۸ درصدی احزاب در استان خبر داد و بیان داشت: از سال ۱۳۸۰ تا ۱۴۰۰ هفتاد حزب شعبه استانی و شهرستانی در استان شکل گرفته بود که با افزابش ۲۹ حزب دیگر از سال ۱۴۰۰ تا کنون رشد ۴۲۸ درصد در بخش توسعه احزاب در استان را داشته ایم.

ناهیدی با توجه به افزایش آمار ازدواج در استان از کسب رتبه دوم کشوری در افزایش ازدواج و از اعطای قریب به ۱۳ هزار تسهیلات بانکی به مزدوجین در استان خبر داد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی با اشاره به افزایش صادرات در استان گفت: صادرات در استان از ۶۰ میلیون دلار به ۲۱۵ میلیون دلار افزایش داشته است و در حال حاضر به ۳۲ کشور صادرات داریم.

وی اربعین و برگزاری انتخابات در سال جاری را دو رویداد مهم دانست و گفت: تشکیل ستاد اربعین و برگزاری این مراسم معنوی منجر به مشارکت و همگرایی و انسجام جهان تشیع می گردد.

ناهیدی در خصوص برگزاری انتخابات در سال جاری نیز افزود: انتخابات یک رویداد مهم است و باید تلاش شود این انتخابات  در سلامت و رقابت سالم و با مشارکت حداکثری مردم در استان برگزار گردد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3998

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰