تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
1

رفع تصرف ۳۲۲۸۷ مترمربع از اراضی ملی استان خراسان شمالی به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد ریال

  • کد خبر : 690
  • 21 آبان 1400 - 11:36
رفع تصرف ۳۲۲۸۷ مترمربع  از اراضی ملی استان خراسان شمالی به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد ریال
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان شمالی بیش از ۳۲۲۸۷ متر مربع از اراضی ملی استان به ارزش بیش از بر ۳۱ میلیارد ریال را رفع تصرف و از چنگال متصرفان آزاد کرده است.

به گزارش ” پارتیان امروز“، قاسم قاسمی با اعلام این خبر گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان شمالی ضمن جلوگیری از هرگونه تصرف و تعرض اراضی تحویلی دولتی و ملی، در مهر ماه سال جاری با اجرای ۶ مورد عملیات اجرای احکام قضایی و رفع تصرفات فوری موفق به باز پس گیری حدود ۳۲۲۸۷ مترمربع از اراضی ملی با ارزش تقریبی ۳۱ میلیارد ریال شده است.

وی با اشاره به جزئیات این ۶ پرونده اظهار داشت: از این ۶ پرونده، ۱ پرونده قلع و قمع مربوط به شهرستان گرمه به مساحت ۱۵۷ متر مربع و ارزش ریالی هفت میلیارد ریال و ۵ پرونده نیز در خصوص رفع تعرض فوری در شهرستان بجنورد به مساحت ۳۲۱۳۰ متر مربع و ارزش ریالی ۲۳ میلیارد ریال می باشد که با تلاش یگان حفاظت از اراضی ملی این اداره کل به دولت برگردانده شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در ادامه با اشاره به نقش مردم در پیشگیری از تصرف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی این گونه گفت: شهروندان می توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را ضمن تماس با شماره تلفن گویای ۱۶۵۶ به یگان حفاظت از اراضی گزارش دهند.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=690

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰