تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
7
شهردار بجنورد

شهروندان قانون پذیرباشند

  • کد خبر : 1924
  • 13 تیر 1401 - 20:10
شهروندان قانون پذیرباشند
پارتیان امروز- درنشستی که با موضوع صدور و اجرای احکام کمیسیون ماده صد و با حضور مدیران و شهرداران مناطق و معاون شهرسازی ومعماری شهرداری برگزار شد از جدیت شهرداری در اجرای احکام کمیسیون صد خبر داد و گفت : شهروندان قانون پذیر باشند.

ب‍ه گزارش پارتیان امروز ،شهرداربجنورد درنشستی که با موضوع صدور و اجرای احکام کمیسیون ماده صد و با حضور مدیران و شهرداران مناطق و معاون شهرسازی ومعماری شهرداری برگزار شد از جدیت شهرداری در اجرای احکام کمیسیون صد خبر داد و گفت : شهروندان قانون پذیر باشند

 

وی استفاده از تجارب سایر شهرداری ها در حوزه اجرای احکام کمیسیون را موثر دانست و ضمن اعلام اینکه نظارت بر نحوه اجرای ساخت و سازها با هدف جلوگیری از بروز تخلفات ساختمانی در زمان ساخت را مورد تاکید قرار داد و افزود: در آن دسته از ساختمانهایی که دارای تخلف ساختمانی هستند و باید پرونده به کمیسیون ارجاع شود ، سرعت بخشیدن به کار برای برگزاری جلسات و تعیین تکلیف پرونده ها خیلی مهم است .

حمیدی اظهار داشت : آن دسته از پرونده هایی که در کمیسیون ماده صد مطرح و دارای آرای صادره هستند نیازمند بررسی چالش ها و تدوین شیوه نامه اجرایی برای اجرای احکام صادره هستند.

مهندس عمارلو معاون شهرسازی و معماری شهرداری نگاهی به تجارب سایر شهرداری ها در خصوص نحوه عمل در اجرای احکام ماده صد را توصیه کرد و نسبت به بررسی و دقت الزامات و چالش های برون سپاری تاکید کرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اضافه افزود: زمانی که شهروندان بدانند تخلف ساختمانی برای شان تبعات بیشماری دارد و مستلزم هزینه می شود ، نسبت به حفظ و رعایت قوانین نیز جدی تر خواهند بود.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=1924

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰