تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
4

فراخوان جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

  • کد خبر : 4232
  • 10 خرداد 1402 - 8:58
فراخوان جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
پارتیان امروز- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه با اعلام معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، امکان جذب سرباز معلم در سال تحصیلی جدید فراهم شده است، گفت: اولویت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد میباشد و حداقل معدل دوره کارشناسی افراد، ۱۴ تعیین شده است.

به گزارش پارتیان امروز؛ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفتگو با پارتیان امروز ، با اشاره به اینکه با اعلام معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، امکان جذب سرباز معلم در سال تحصیلی جدید فراهم شده است، گفت: اولویت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد میباشد و حداقل معدل دوره کارشناسی افراد، ۱۴ تعیین شده است.

ابوالقاسم اکبری با بیان اینکه هر متقاضی میبایست در فرم امتیاز بندی ۳ اولویت محل خدمت خود را انتخاب نماید، افزود: سازماندهی نهایی بر عهده اداره کل و بکارگیری افراد در مناطق شهری و ادارات و مرکز استان( بجنورد ) ممنوع میباشد.

وی گفت: دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز که اصل برگه آماده به خدمت به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ داشته باشند، دارای کسر خدمت یا غیبت و معافیت پزشکی یا تحصیلی نباشند، می توانند فرم درخواست و تعهد بکارگیری صرفا در مناطق و مقطع مورد نیاز را تکمیل نمایند.

متقاضیان ثبت نام سرباز معلمی با در دست داشتن فرم درخواست، تعهد نامه مربوطه و همچنین فرم پرسشنامه اطلاعات فردی، بهمراه ۲ قطعه عکس و تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی و فرم امتیاز بندی، بهمراه یک عدد پوشه به صورت حضوری به اداره کل (امور اداری)مراجعه نمایند.

آخرین فرصت ثبت نام روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ می باشد؛ بدیهی است پس از این تاریخ هیچ پرونده ای پذیرفته نخواهد شد.

در فرم تعهد کارکنان وظیفه، ضامن می بایست ابواب جمعی شاغل در آموزش پرورش باشد. ثبت نام در آموزش و پرورش برای سرباز معلم قطعی نبوده و بعد از بررسی نهایی و اعلام نظر هسته گزینش نفرات تایید شده اعلام خواهد شد و سایرین در اسرع وقت به حوزه نظام وظیفه برای تعیین تکلیف مراجعه نمایند و این اداره کل و ادارات شهرستان هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

ثبت نام بصورت متمرکز در مرکز استان (اداره کل، امور اداری) انجام خواهد شد. اولویت انتخاب متقاضیان بر اساس امتیاز و دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس می باشد. سازماندهی متقاضیان با اداره کل آموزش و پرورش استان با اولویت مناطق محروم و نیاز شهرستانها می باشد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=4232

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰