تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
3

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری استان انتخابات را مهمترین رویداد سال جاری عنوان نمود

  • کد خبر : 7769
  • 14 تیر 1403 - 7:20
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری استان انتخابات را مهمترین رویداد سال جاری عنوان نمود
حسن ناهیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری استان در سی و ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان انتخابات را مهمترین رویداد سال جاری عنوان نمود
به گزارش پارتیان امروز، حسن ناهیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری استان در سی و ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان انتخابات را مهمترین رویداد سال جاری عنوان نمود و گفت:  انتخابات مهمترین رویداد سال جاری است و دشمن قصد دارد از فرصت انتخابات تنش، چالش و اغتشاش در کشور ایجاد کرده و تعادل نظام را بر هم بزند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی با تاکید بر ایجاد امنیت و سلامت انتخابات اظهار داشت باید در تبلیغات سعی شود تبلیغات منجر به میدان کارزار و مبارزه نشود .
وی افزود:تمام افرادی که در دور اول موفق نشدند رای دهند در دور دوم می توانند در انتخابات شرکت و به کاندیدای مورد نظر خودشان رای دهند.
ناهیدی مدرک معتبر برای رای را کارت ملی و شناسنامه عنوان و در رابطه با شناسنامه های قدیمی اظهار داشت:طی هماهنگی های انجام شده با اداره ثبت احوال افراد می توانند با ارائه شناسنامه قدیم خود به شعبات اخذ رای، رای خود را به صندوق بیندازند.
در دور دوم انتخابات ۱۳۶۰ شعبه رای و ۹۲۷ نماینده فرماندار با ۱۸ هزار نفر در خراسان شمالی وظیفه رای گیری را بر عهده دارند.
لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=7769

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰