تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
2

درقرارگاه خاتم الانبیا می توانیم به توانستیم تبدیل شده است

  • کد خبر : 6663
  • 04 بهمن 1402 - 13:37
درقرارگاه خاتم الانبیا می توانیم به توانستیم تبدیل شده است
خیلی ها می گویند چرا قرارگاه خاتم در بحث محرومیت زدایی و کمک به مردم تبلیغ نمی کند من به آن ها می گوییم که فلسفه موجودی و عملکردی قرارگاه خاتم کار اقتصادی و در آمد زایی نیست . بلکه به دنبال انجام ماموریت پاسداری از انقلاب است . به دنبال خدمت رسانی به مردم ، بر اساس این باور انقلابی که قرار گاه خاتم از رهبرش آموخته است بهترین راه تقرب الهی خدمت به مردم است. و اگر کار سازندگی انجام شود مردم خود متوجه خواهند شد و کارهادر سازندگی نمایان می شود.

به گزارش پارتیان امروز، به نقل از پایگاه خبری خوزنا ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه ضمن تبریک ماه رجب و ولادت امام علی  (ع ) در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد : امروز توفیق این را داشتم که بخش های از فعالیت های قرار گاه خاتم الانبیا را از نزدیک ببینم و به عینه دیدم که بیانات حضرت آقا که ما میتوانیم یک شعار نیست بلکه برای انسان های مومن با اعتقاد یک حقیقت است.

حاجی صادقی ادامه داد : امروز در جنبه های مختلف این می توانیم را مشاهده کردیم و دیدیم که این می توانیم به توانستیم تبدیل شده است .دیگر امروز نمی گوییم می توانیم بلکه می گوییم ما توانستیم . قرارگاه خاتم امروز در عمل به ما نشان داد میتوانیم چه کارهای انجام دهیم.

وی عنوان کرد : حقیقتا یکی از معارف قرآن بر ما آشکار شد که علم و ایمان به عنوان دو بال متلازم با هم چه معجزه ها و چه کارهای ناشدنی را می توانند انجام دهند. کار علم قدرت ، توانمندی  و کار ایمان انگیزه دادن ، اراده دادن ، پشتکار دادن روحیه ی جهادی دادن است . و هرکدام ازآن ها بدون دیگری ناقص است.

نماینده ولی فقیه در سپاه  با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که برام من اهمیت داشت این بود که امروز مهندسان را سرشار از انگیزه و باور دیدم عنوان کرد : دشمن زمانی برما پیروز می شود که بتواند اراده ما را بشکند و من امروز دیدم هر چه دشمن تلاش کرده است اراده این عزیزان بیشتر شده است .

حاجی صادقی عنوان کرد : نکته ای که برای من خیلی زیبا و جالب بود ،  ورود قرارگاه خاتم الانبیا به عرصه های مختلف بود . قرارگاه خاتم مانند مجموعه وزارت خانه های است که هر کدام تخصص خاص خود را دارند . و با وجود هولدینگ های متعدد که هر کدام کارخودشان را انجام می دهند و تمرکز بر روی کار خود دارد و وارد نقش های دیگر نمی شود اما  در نوع کار خود بی نظیر هستند . قرارگاه تکثیر این ماموریت هاست .

وی با بیان اینکه قرارگاه خاتم در استان خوزستان ۲۶ پروژه سنگین دارد عنوان کرد : این تنوع کاری در عرصه های مختلف در این قرارگاه قابل توجه است و خیلی ارزش و قیمت دارد که بتوانی چندین پروژه در بخش های مختلف مانند نفت و گاز ، راه و شهرسازی و پروژه های دریایی را همزمان به سرانجام برسانی و قطعا این امر تنها با با دانش و نیروهای متخصص و توانمند امکان پذیر است .

ایشان با بیان اینکه از حدودا ۵ هزار و ۲۰۰ نیرو انسانی در قرارگاه خاتم مشغول به کار هستند ۶۷ درصد آنها بومی می باشند عنوان کرد : باعث خوشحالی است که بیش از نیمی از کارکنان قرارگاه خاتم را جوانان متخصص و توانمند همین استان تشکیل می دهند.

حاجی صادقی در ادامه افزود : در ۵ استان اگر قرارگاه خاتم  ورود نمی کرد مشکل آب ممکن بود به بحران تبدیل شود و همه ما میدانیم که این کار بسیار قابل توجه ای است و خیلی از مشکلات کشور و خوزستان با اقدامات خوب قرارگاه خاتم الانبیا به سرانجام رسیده است . و امروزه ثابت کردند که می توانند چه کارهای بزرگی انجام بدهند و چه کارهای بزرگی را برای آینده در دست دارند.

ایشان ادامه داد: خیلی ها می گویند چرا قرارگاه خاتم در بحث محرومیت زدایی و کمک به مردم تبلیغ نمی کند من به آن ها می گوییم که  فلسفه موجودی و عملکردی قرارگاه خاتم  کار اقتصادی و در آمد زایی نیست . بلکه به دنبال انجام ماموریت پاسداری از انقلاب است . به دنبال خدمت رسانی به مردم ، بر اساس این باور انقلابی که قرار گاه خاتم از رهبرش آموخته است بهترین راه تقرب الهی خدمت به مردم است. و اگر کار سازندگی انجام شود مردم خود متوجه خواهند شد و کارهادر سازندگی نمایان می شود.
نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان عنوان کرد : پیام این قرارگاه به مردم این است. مردم عزیز ، انقلاب اسلامی با قوت با قدرت با نیروی این فرزندان مومن روز به روز آبادتر خواهد شد. دشمن ،دشمنی می کند  دشمن مشکل ایجاد میکند ،تحریم می کند ولی به لطف الهی ما می توانیم تحریم ها را خنثی کنیم سالها تجربه کسب کردیم تا تحریم ها را برداریم و دیده ایم که چقدر هزینه دارد  و به آسانی نیست  تنها راه این است که بتوانیم با خلاقیت خودمان این تحریم ها را خنثی کنیم.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=6663

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰