تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
7
براي اولين بار در كشور انجام شد:

هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال در خراسان شمالی شروع به کار کرد

  • کد خبر : 2110
  • 05 مرداد 1401 - 21:09
هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال در خراسان شمالی شروع به کار کرد
پارتیان امروز- هيات تفكر كارآفريني و اشتغال براي اولين بار در كشور و با طراحي و ايده پردازي اداره كل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضورمتفكران و صاحب نظران حوزه كسب و كار و كارآفريني استان اعم از بخش دولتي و غير دولتي بعنوان عضو هيات و بهره گيري از گروه بيشماري از محققان و ايده پردازان فعال وعلاقه مند در اين اداره كل تشكيل شد.

به گزارش پارتیان امروز، مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تجمیع اندیشمندان و صاحب نظران حوزه کسب و کار و کارآفرینی هیات تفکر را ظرفیت خوبی برای فضای کسب و کار استان دانسته و اهمیت به صاحبان ایده و تفکر پویا را عامل اصلی در شکل گیری اشتغال پایدار برشمرد.

مهدی اسلام خواه تصریح کرد: افزایش هم اندیشی رمز پایداری بنگاه اقتصادی می باشد و توجه به اندیشه و فعالیت دانش بنیان ضرورت و رویکردی مهم برای فعالان بخش اقتصادی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه پایداری اشتغال مهمتر از ایجاد اشتغال است افزود: باید در طرح های اشتغالزا مطالعات و شناسایی موقعیت ها و رعایت های حریم صنفی به نحوی باشد که تضمین کننده اشتغال و اقتصاد آن باشد.

اسلام خواه در پایان خواستار شناسایی نخبگان و استفاده از ظرفیت های دانش بنیان بومی در ارتقاء کسب و کارو ایجاد اشتغال پایدار در استان شد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=2110

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. بالاخره مسئولین استان ما هم بفکر اشتغال جوانان افتادند خدا رو شکر . امیدوارم در این راه کارشکنی در کار نباشد که اگر باشد همتی جهادی میطلبد .