تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
6

چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن کریم برترین های خود را شناخت

  • کد خبر : 6405
  • 18 آذر 1402 - 15:11
چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن کریم برترین های خود را شناخت

پارتیان امروز – چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن کریم برترین های خود را در بخش آوایی شناخت.   به گزارش پارتیان امروز،  همزمان با آیین پایانی این دوره ار مسابقات که با حضور حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، حجت الاسلام عادل، معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه،مدیرکل قرآن […]

پارتیان امروز – چهل و ششمین مسابقات سراسری قرآن کریم برترین های خود را در بخش آوایی شناخت.

 

به گزارش پارتیان امروز،  همزمان با آیین پایانی این دوره ار مسابقات که با حضور حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، حجت الاسلام عادل، معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه،مدیرکل قرآن وزارت آموزش و پرورش، دبیر انجمن خادمان قرآن، معاون آموزش، پژوهش و ارتباطات شورای عالی قرآن، استاندار و امام جمعه و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی و حضور پرشور مردم و فعالان قرآنی استان عصر امروز در مجتمع اقامتی هتل داریوش بجنورد برگزار شد، برترین های این دوره از مسابقات در بخش های ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل خواهران و برادران از سوی هیئت داوران معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، «مجتبي قدبيگي»، « روح ا… آقايي»، «حسين رفيع پور»، «ابوالفضل زيبايي» و « مسعود صفري» از سوی هیئت داوران به عنوان نفرات برتر رشته ترتیل انتخاب و معرفی شدند.
این گزارش حاکی است، در رشته قرائت «محمد حسيني پور» رتبه نخست این دوره از مسابقات را از نگاه داوران به دست آورد و «حميدرضا نصيري»، « حبيب صداقت»، « اميد حسيني نژاد»، «حميد حق طلب» به ترتیب رتبه های دوم تا پنجم را به دست آورند.
بر اساس این گزارش، «محمد خاکپور»، «محمد رضا زاهدی»، «میلاد عاشقی»، «محمد رسول تکبری» و «مسودصفری» نیز موفق شدند به ترتیب رتبه های اول تا پنجم رشته حفظ کل را ازان خود کنند.
هم چنین در رشته حفظ ۲۰ جزء برادران «هادی تکیه» از تهران، «مهدی برنده» از همدان، «محمد علی کشاورز» از قم، «امین امینی فرد» از خراسان شمالی به ترتیب رتبه های اول تا پنجم را به دست آوردند.

این گزارش حاکی است، در رشته حفظ ۲۰ جزء خواهران نیز «شیما یزدانی» از سمنان، «شیما مهرآبادی» از مرکزی، «زهرا میرزایی» اصفهان، «نرجس خاتون جعفری» از قم و «فاطمه غلامی» از مازندران رتبه های اول تا پنجم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
در رشته قرائت خواهران «عاطفه ناصح» از گیلان رتبه نخست را از آن خود کرد و «نسیبه کرمی پارسا» از قم موفق شد تا مقام دوم را از نگاه هیئت داوران به دست آورد و «معصومه آلبوغبیش» از خوزستان، «زهرا حسین پور» و «آذرمان صادقی» هر دو از تهران به ترتیب رتبه های سوم تا پنجم را به دست آوردند.
بر اساس این گزارش، «فاطمه دلبری» از قم، «زهرا انصاری» از تهران، «فاطمه ابراهیمی» از فارس، «زهرا محبی» از اصفهان و «زهرا عباسی» از تهران در رشته حفظ کل موفق شدند تا به ترتیب رتبههای اول تا پنجم را از نگاه هیئت داوران از آن خود کنند.
هیئت داوران نیز در رشته قرائت ترتیل نیز «غزاله سهیلی زاده» از تهران موفق به کسب رتبه نخست در این بخش شد و «پرنیان عصا بخش» از تهران رتبه های دوم را از آن خود کرد و رتبه سوم این دوره از مسابقات در رشته قرائت ترتیل به «سیده معصومه حسینی» از خراسان رضوی رسید و «ندا مرادی» از تهران و «نسرین زلفی» از آذربایجان شرقی به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم این رسته را به دست آوردند.
بر اساس این گزارش، مجری آیین پایانی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از حضور پرشور مردم خراسان شمالی که از آن به عنوان پایتخت ارادت به ساحت مقدس قرآن نام برد، تقدیر کرد.
گفتنی است،چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از نهم ماه جاری در بخش های نعمات دینی و آوایی با حضور ۳۵۶ شرکت کننده در شهر بجنورد آغاز شده بود، امروز عصر با معرفی برترین ها در مجتمع اقامتی داریوش به کار خود پایان داد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=6405

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰