تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
2

گسترش طرح تشویقی کالابرگ الکترونیکی تا ۷ دهک درآمدی

  • کد خبر : 5687
  • 22 مهر 1402 - 10:06
گسترش طرح تشویقی کالابرگ الکترونیکی تا ۷ دهک درآمدی

پارتیان امروز-کلیه خانوارهای دهک‌های ششم و هفتم مشمول افزایش یارانه شدند.   به گزارش پارتیان امروز؛ مهدی اسلام خواه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن بیان این خبر گفت: با دستور رئیس جمهور و ابلاغ آن توسط وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقرر شد دهک های شش و هفت مشمول یارانه تشویقی ۱۲۰ […]

پارتیان امروز-کلیه خانوارهای دهک‌های ششم و هفتم مشمول افزایش یارانه شدند.

 

به گزارش پارتیان امروز؛ مهدی اسلام خواه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن بیان این خبر گفت: با دستور رئیس جمهور و ابلاغ آن توسط وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقرر شد دهک های شش و هفت مشمول یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومان مضاعف شوند.
وی تصریح کرد: در طرح کالابرگ، افرادی که ۲۰۰ هزار تومان یارانه نقدی خود را هزینه ۱۱ قلم کالای اعلام شده کنند، مشمول یارانه مضاعف ۱۲۰ هزار تومانی خواهند بود. در این طرح یارانه کلیه خانوار دهک‌های ششم و هفتم همانند دهک‌های اول تا پنجم حداقل به میزان ۱۲۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.
اسلام خواه گفت: استفاده از این طرح کاملا اختیاری بوده و شرط تخصیص افزایش اعتبار و تثبیت قیمت، استفاده حداقل ۲۰۰ هزار تومان از یارانه خود برای خرید کالابرگ می‌باشد، که پس از خرید ۲۰۰ هزارتومانی، امکان استفاده ۱۲۰ هزار تومان واریزی جدید برای آنها فراهم می‌شود.
گفتنی است که؛ همه خانوارهای مشمول طرح کالابرگ می‌توانند برای اطلاع از فروشگاه‌های متصل به سامانه و باقیمانده اعتبار خود، برنامه شبکه ملی اعتبار «شما» به نشانی http://shoma.sfara.ir را نصب و یا کد دستوری ۱۴۶۳#*۵۰۰* را شماره‌گیری کنند.
لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=5687

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰