تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
3
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی:

۱۳۵ پروژه در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود

  • کد خبر : 3307
  • 16 بهمن 1401 - 7:55
۱۳۵ پروژه در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
پارتیان امروز- سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی روز یکشنبه شانزدهم بهمن در پنجمین روز دهه مبارک فجر در نشست خبری از افتتاح و کلنگ زنی 135 پروژه در دهه فجر خبر داد.

به گزارش پارتیان امروز مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان از گاز رسانی به ۱۰ روستا و شهرک روستایی با جمعیت ۳۰۰ خانوار و با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان خبر داد و گفت: همچنین ۱۵ واحد صنعتی و تولیدی با هزینه ۷ میلیارد تومان به شبکه گاز طبیعی متصل شدند .

هاشمی در مورد برنامه های کلنگ زنی در دهه مبارک فجر گفت : عملیات اجرایی گازرسانی به ۹۲ روستا و شهرک روستایی با پیش بینی بودجه ۴۳۰ میلیارد تومان ، اجرای خط تغذیه تقویتی اسفراین با اعتبار ۸ میلیارد تومان، گاز رسانی به ۱۵ واحد تولیدی و صنعتی با بودجه ۱۷ میلیاردتومان ، احداث خط انتقال تقویتی شهرهای جاجرم و گرمه و احداث خط انتقال تامین گاز فاز ۲ آلومینا با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان ، بخشی از پروژه های کلنگ زنی در دهه مبارک فجر در استان خراسان شمالی است .

مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی از پوشش ۱۰۰ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز در استان خبر داد و با اشاره به اینکه خراسان شمالی بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد و ۴۴ درصد این جمعیت در روستاها سکونت دارند ، اظهار امیدواری کرد با اتمام پروژه های روستایی در دست اجرا ، جمعیت روستایی استان بطور کامل تحت پوشش گاز طبیعی قرار گیرد .

وی گفت: استان خراسان شمالی در انتهای خط گاز عسلویه قرار دارد و با وجود این موضوع اما در سرمای منفی ۱۵ و ۲۰ درجه توانستیم با همکاری مردم و کمک رسانه های استان مدیریت خوبی داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی با تاکیدبر رعایت نکات ایمنی توسط مشترکان گاز خانگی و با اشاره به اینکه ۹۵درصد علت مرگ های ناشی از گازگرفتگی مربوط به دودکش هاست افزود: متاسفانه امسال تاکنون ۹ نفر به همین دلیل فوت شده اند.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3307

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰