تاریخ : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 13 ذو القعدة 1445 Monday, 20 May , 2024
0

دستیار استاندار خراسان شمالی در امر مردمی سازی دولت

  • کد خبر : 6984
  • 15 فروردین 1403 - 14:20
دستیار استاندار خراسان شمالی در امر مردمی سازی دولت
دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت مدیران برای تحقق مردمی سازی باورمند شوند

به گزارش پارتیان امروز دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت صبح امروز در نشست با رابطین مردمی سازی دستگاه های اجرایی استان گفت:هویت ما مردمی سازی و مشارکت مردم در امور دولت است لذا برای تحقق این مهم مدیران باید باورمند باشند که دستیاران مردمی سازی با مطالبه گری در ادارات می توانند به تحقق این موضوع کمک کنند.

به گزارش روابط عمومي استانداری خراسان شمالی، حمید نظریان افزود:نگاه برخی مدیران دستگاه های اجرایی باید نسبت به امر مردمی سازی دولت باور داشته باشند و برخی از مدیران در این مسیر پیشرو هستند.

وی خاطرنشان کرد:نامگذاری سال به نام جهش تولید با مشارکت مردم نشان از نگاه باورمندانه نظام و دولت به این موضوع است.

وی با تاکید بر اینکه قدرتمندترین دولت ها بدون حضور مردم نمی توانند کار خود را پیش ببرند ، اظهار داشت:مشارکت مردم باید رخ دهد زیرا راه علاج خروج از بحران اقتصادی، مردم هستند. نظریان با بیان اینکه باید هویت دستیاران مردمی سازی در ادارات و دستگاه های اجرایی استان باید تبیین شود، گفت: فعالیت های این مجموعه، بسیار وسیع و گسترده است که نیاز به تبیین دارد.

نظریان با اشاره به اینکه هدف مردمی سازی تقسیم قدرت با کمک مردم است، افزود: در حوزه های تصمیم گیری ، تصميم سازی ، اجرا و نظارت می توان از ظرفیت مردم بهره مند شد.

وی اظهار داشت: حداقل انتظار ما فعال شدن کارویژه توسط دستگاه های اجرایی در امر مردمی سازی تا یک هفته آینده است تا بدین طریق نقشه راه ترسیم شود .

 

لینک خبر

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=6984

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰