تاریخ : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 13 ذو القعدة 1445 Monday, 20 May , 2024
5
گازرسانی به ۲ روستا، ۴ شهرک روستایی، ۴ پاسگاه مرزی و ۲۵ واحد صنعتی جدید در هفته دولت در خراسان شمالی

۳۶ پروژه گازرسانی در هفته دولت در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد

  • کد خبر : 2458
  • 06 شهریور 1401 - 23:22
۳۶ پروژه گازرسانی در هفته دولت در خراسان شمالی به بهره برداری می رسد
پارتیان امروز- در هفته دولت گازرسانی به شهرک روستای سوخسو هاشم در شهرستان راز و جرگلان، شهرک روستای گلی در شهرستان بجنورد، شهرک روستای قره نوده در شهرستان بجنورد و شهرک روستای پسرکانلو در شهرستان بجنورد با جمعیت حدود ۶۰۰ نفر انجام می شود.

به گزارش پارتیان امروز  ؛ مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت:  ۳۶ پروژه گازرسانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد که شامل: روستای رشوانلو در شهرستان شیروان و روستای هوشان در شهرستان مانه و سملقان  که مجموعا ۹۹ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

میربلوکی افزود: در هفته دولت گازرسانی به شهرک روستای سوخسو هاشم در شهرستان راز و جرگلان، شهرک روستای گلی در شهرستان بجنورد، شهرک روستای قره نوده در شهرستان بجنورد و شهرک روستای پسرکانلو در شهرستان بجنورد با جمعیت حدود ۶۰۰ نفر افتتاح می شود و همچنین در گازرسانی به مناطق الحاق به طرح روستای بچه دره حدود ۲۷۰ نفر از نعمت گاز بهره مند می شوند.

وی در ادامه به گازرسانی به واحد های صنعتی اشاره کرد و گفت: در هفته دولت ۲۵ واحد صنعتی از گاز برخوردار می شوند که از این تعداد ۱۱ صنعت در شهرستان بجنورد، اسفراین با ۵ صنعت، شیروان با ۴ صنعت، گرمه با ۲ صنعت، فاروج، جاجرم و مانه و سملقان هر کدام با ۱ صنعت؛ از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح: در هفته دولت، چهار پاسگاه مرزی شامل: پاسگاه مرزی خیرآباد، کاریز، قره قانلو و بکسو از گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی افزود: مشترکین استان تاکنون به ۳۴۸ هزار رسیده و گازرسانی به ۳۴  جایگاه “سی ان جی” و ۱۶ شهرک صنعتی استان انجام شده است.

میربلوکی افزود: با پایان عملیات گازرسانی به ۲۵ شهر و ۷۵۰ روستا و اجرای بالغ بر ۷ هزار و ۵۱۲کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب بیش از ۱۸۲هزار و ۸۷۲ عدد انشعاب، استان خراسان شمالی در جمع سه استان پیشرو در زمینه گازرسانی قرار گرفته است و استان سبز در زمینه گازرسانی می باشد.

میربلوکی با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز در مناطق شهری ۱۰۰ درصد بوده افزود: تاکنون ۷۵۰ روستا از نعمت گاز برخوردارند و ارتقاء درصد بهره مندی خانوارهای روستایی به ۹۹/۲ درصد رسیده که از دیگر دستاوردهای شرکت گاز در راستای کسب و کار و ارتقای سطح زندگی مردم خوب استان می باشد.

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=2458

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰