تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
4
رئیس آموزش و پژوهش های شورای اسلامی شهر بجنورد

آمادگی شورای شهر بجنورد برای تشکیل مکانی مناسب برای رسانه های استان

  • کد خبر : 960
  • 01 دی 1400 - 11:41
آمادگی شورای شهر بجنورد برای تشکیل مکانی مناسب برای رسانه های استان
عضو شورای شهر بجنورد از آمادگی این شورا برای ساخت مکانی مناسب و در شان رسانه های استان با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی خبر داد و گفت: شورای اسلامی بجنورد آمادگی دارد تا نسبت به تشکیل یک مکان مناسب و در شان رسانه های استان اقدام نماید.

به گزارش پارتیان امروز سید محسن موسوی در مراسم افتتاح دفتر پایگاه خبری تحلیلی پارتیان امروز که صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی پایگاه تخصصی حوزه فرهنگ، هنر و اجتماعی گفت: شورای اسلامی و شهرداری بجنورد یک نهاد اجتماعی و فرهنگی است و یکی از رسالت های شورای اسلامی رسالت اجتماعی و فرهنگی است.

عضو شورای شهر بجنورد افزود: پایگاه خبری تحلیلی پارتیان امروز می تواند در زمینه  معرفی ظرفیت های فرهنگی و هویت شهری بجنورد اقدامات موثری را داشته باشد.

رئیس مرکز آموزش و پژوهش های شورای اسلامی شهر بجنورد از راه اندازی دو کمیته در شورای اسلامی شهر بجنورد با موضوع “بجنورد شناسی” و “مفاخر و مشاهیر شهر بجنورد” خبر داد و گفت: یکی از مباحث مهم در کمیته مفاخر و مشاهیر بجنورد موضوع برندینگ شهر بجنورد می باشد که وجود پایگاه های خبری با موضوع فرهنگی و اجتماعی می تواند تاثیرات مثبتی را در زمینه شناخت بیشتر بجنورد و فرهنگ این شهر در سطح کشور و ملی داشته باشد.

وی از آمادگی این شورا برای ساخت مکانی مناسب و در شان رسانه های استان با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی خبر داد و گفت: شورای اسلامی آمادگی دارد تا نسبت به تشکیل یک مکان مناسب و در شان رسانه های استان اقدام نماید.

سید محسن موسوی با اشاره به تخصصی نمودن فرهنگ سراها و وجود فرهنگسرهای خاص رسانه در استان های دیگر ابراز امیدواری نمود تا با یک سیاستگزاری در قالب برنامه و بودجه  از حضور فرهنگسراهایی که نام عام دارند جدا شده و به سمت فرهنگ سراهای تخصصی حرکت نماییم.

 

 

 

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=960

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰