تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0
استاندار خراسان شمالی:

رشد تولید و ایجاد بستری برای کاهش تورم از تلاش ها و عمده وظایف تخصصی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

  • کد خبر : 3713
  • 06 فروردین 1402 - 20:13
رشد تولید و ایجاد بستری برای کاهش تورم از تلاش ها و عمده وظایف تخصصی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است
پارتیان امروز- دکتر محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی در این جلسه نقش شورای هماهنگی مدیران عضو شورای هماهنگی مزبور را در تحقق شعار سال مهم دانست و گفت: رشد تولید و ایجاد بستری برای کاهش تورم از تلاش ها و عمده وظایف تخصصی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد .

به گزارش پارتیان امروز ، دکتر محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی در اولین جلسه هم اندیشی مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نقش شورای هماهنگی مدیران عضو شورای هماهنگی مزبور را در تحقق شعار سال مهم دانست و گفت: رشد تولید و ایجاد بستری برای کاهش تورم از تلاش ها و عمده وظایف تخصصی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد .

وی همچنین تأکید کرد: تحقق این مهم ، اهتمام و توجه ویژه کلیه مسئولین استان به ویژه مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را طلبیده که این امر در تحقق فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در شعار سال ۱۴۰۲ “مهار تورم،رشد تولید” بسیار اثر بخش خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: هم افزایی و همدلی مدیران با ایجاد روحیه جهادی خدمت در سال گذشته باعث شد تا ضمن افزایش چشمگیر رضایتمندی جامعه هدف برای ارائه خدمات این ادارات کل ، در کلیه امور تسهیل و تسریع بیشتری پیدا نماید.

مهدی اسلام خواه همچنین کاهش مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری و کسب رتبه دوم کشوری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص را نمونه ای بارز از تلاش کارکنان دستگاه تحت مدیریت خود در سال گذشته بیان کرد.

گفتنی است که؛ شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، با توجه به اقدامات و فعالیت های صورت گرفته بعنوان استان برتر و نخست کشور از سوی وزارت متبوع در سال گذشته معرفی گردید.

 

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=3713

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰