تاریخ : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ 20 ذو القعدة 1445 Monday, 27 May , 2024
3

نوید تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در سفر ریاست جمهوری

  • کد خبر : 2283
  • 23 مرداد 1401 - 12:33
نوید تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در سفر ریاست جمهوری
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از ابلاغ 270 میلیارد تومان اعتبار از سفر ریاست جمهوری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان خبر داد

به گزارش پارتیان امروز؛ پروژه های نیمه تمام همواره بحث مهمی در دوران مدیریت های مختلف مدیران ورزش و جوانان محسوب می شده و تلاش های زیادی برای کم کردن این پروژه ها انجام داده اند.

با وجود تمام مکاتبات و نامه نگاری های اداری گذشته اما با دولت های مختلف پروژه های جدیدی نیز به این لیست افزوده می شده است.

حال با سفر اخیر ریاست جمهوری به استان خراسان شمالی خبر از اتمام برخی از این پروژه ها که قدمت بیش از ده سال نیز دارند می رسد.

دکتر حمید امیری مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت : مجموعا مبلغ ۲۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه ها  نیمه تمام استان ابلاغ شده است و امیدواریم با تخصیص کامل این اعتبارات، بتوانیم این پروژه ها را به اتمام رسانیم.

حمید امیری ادامه داد: برای استخر های فاروج و گرمه مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط سازمان برنامه و بودجه استان و کشور به نسبت مساوی در سال های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ ابلاغ شده است.

وی ادامه داد : برای تکمیل سالن های ورزشی شیروان و اسفراین توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت ورزش و جوانان به نسبت مساوی طی سالهای ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۳ نیز ۸۰ میلیارد تومان ابلاغ شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با بیان اینکه برای تکمیل چمن مصنوعی های استان مبلغ ۱۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده افزود: این مبلغ توسط سازمان برنامه و بودجه کشور تا خرداد ۱۴۰۲ ابلاغ شده  و مابقی اعتبار مورد نیاز آن نیز باید توسط وزارت ورزش و جوانان تامین شود.

امیری افزود : برای سالن ۶ هزار نفری بجنورد نیز ۱۲۰ میلیارد تومان به نسبت مساوی توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت ورزش و جوانان طی سالهای ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: مبلغ ۳۰ میلیارد تومان نیز برای تکمیل مجتمع ورزشی چند منظوره اختصاصی بانوان به ترتیب مبلغ ۱۲ میلیارد تومان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور ، ۸ میلیارد تومان توسط استان و ۱۰ میلیارد تومان نیز توسط وزارت ورزش و جوانان در سالهای ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ ابلاغ شده است.

 

با اعتبارات در نظر گرفته شده در بالا امید است که تا پایان ۱۴۰۳ بخشی از پروژه های نیمه تمام استان به بهره برداری برسند اما این نکته نیز قابل تامل است که تخصیص و تامین این بودجه ها منوط به تامین اعتبار لازم در قوانین بودجه سنواتی گردیده است.

با اختصاص مبالغ فوق امیدهای بسیاری در جوانان استان برای استفاده از اماکنی که سالها انتظار بازگشایی آن را داشته اند زنده کرده است به شرطی که دولت نیز با تخصیص این اعتبارات امید این جوانان را ناامید نگرداند.

 

لینک کوتاه : https://partianemrooz.ir/?p=2283

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰